Nyheder

Citroën i Holbæk har netop afleveret de første arbejdsbiler ...
Opel Corsa er bedste køb i Europa
15/12 2014 kl. 11:19
Den nye Opel Corsa er kåret af AUTOBEST journalisterne ...
Årets Bil – det skal fejres!
04/12 2014 kl. 12:31
Citroën C4 Cactus blev forleden kåret til årets bil ...
Opel Corsa til 1795 kr. pr. måned
02/12 2014 kl. 11:12
Opel tilbyder nu privatleasing af Opel Corsa 1,2 Cool ...

btn_nyhedsbrev

btn_send_os_en_mail

btn_abninstider

btn_sbs



 

Kontakt

Automobilforhandler

Regnskabschef

Værkstedschef

Reservedelschef

Jan Stormgaard

Ann Schultz

Lars Carstensen

Theis Folmar

59 45 93 01

59 45 93 03

59 45 93 06

59 45 93 12

jan@autohusetstormgaard.dk

as@autohusetstormgaard.dk

lc@autohusetstormgaard.dk

tf@autohusetstormgaard.dk




Škoda & Mitsubishi

Ved Faurgården 5B, 4300 Holbæk
Tlf.:  70 230 220  Fax: 5945 1126  
 

Škoda Brand Manager
Škoda Reservedelechef
Škoda/Mitsubishi Servicerådg.
Škoda Servicerådgiver
Škoda Salgselev
Mitsubishi Reservedele
Mitsubishi Brand Manager 
Bogholder

Claus Madsen
Martin Jensen
Allan Bøgedal
Kirstine Rask
Jesper Øhrsdal
Martin Jensen
Claus Madsen 
Lisbeth Müller

70 230 220
70 230 220
70 230 220
70 230 220
70 230 220
70 230 220
70 230 220
70 230 220

claus@autohusetstormgaard.dk
martin@autohusetstormgaard.dk
allan@autohusetstormgaard.dk
ker@autohusetstormgaard.dk
jesper@autohusetstormgaard.dk
martin@autohusetstormgaard.dk
claus@autohusetstormgaard.dk
lisbeth@autohusetstormgaard.dk




Citroën, Opel , Hyundai & SsangYong

Tåstrup Møllevej 6, 4300 Holbæk
Tlf.:  70 230 220  Fax: 5943 6341
 

Citroën Værkfører 
Citroën Brand Manager
Citroën Salg

Opel Værkfører
Opel Salg
Opel Lager
Opel Support

Hyundai Brand Manager 
Hyundai Værkfører
Hyundai Lager 

Eftermarkedskoordinator
Kontorassistent
 

René Petersen
Jacob Asbjørn 
Kenneth Bjerregård

Søren Agerlund
Erik Mohrsen
Jan Schou
Henrik Andersen

Poul Jørgensen
Claus Jørgensen
Rene Jørgensen

Arne Fogtman
Beth Rasmussen
 

59 45 93 05
59 45 93 08
59 45 93 04

59 45 93 07
59 45 93 16   
59 45 93 11
70 230 220

59 45 93 25
59 45 93 23
59 45 93 24

59 45 93 14
59 45 93 00
 

rp@autohusetstormgaard.dk
jas@autohusetstormgaard.dk
kb@autohusetstormgaard.dk

sa@autohusetstormgaard.dk
em@autohusetstormgaard.dk
jsp@autohusetstormgaard.dk
ha@autohusetstormgaard.dk

pj@autohusetstormgaard.dk
cj@autohusetstormgaard.dk
rj@autohusetstormgaard.dk

af@autohusetstormgaard.dk
br@autohusetstormgaard.dk
 




Marketing afdeling

Alt markedsføring administreres af:

AP Reklamebureau
Bødkervej 16, 4300 Holbæk
Tlf.:  5945 8577  5945 8577

Kontaktperson: Lars Hjorth 
Email: lars@aktivpartner.dk