Nyheder

Jesper Ørsdahl er ny salgselev hos Autohuset Stormgaard ...
Mitsubishi Space Star
22/07 2014 kl. 15:10
En ny og komplet bil med stort stjernepotentiale   Den ...
Glad Opel ADAM vinder
22/07 2014 kl. 14:54
Camilla og ADAM – et perfect match.   Det ...
Ny Hyundai Genesis Sedan er Hyundai’s ultimative ...

btn_nyhedsbrev

btn_send_os_en_mail

btn_abninstider

btn_sbs



 

Kontakt

Automobilforhandler

Regnskabschef

Værkstedschef

Reservedelschef

Jan Stormgaard

Ann Schultz

Lars Carstensen

Theis Folmar

59 45 93 01

59 45 93 03

59 45 93 06

59 45 93 12

jan@autohusetstormgaard.dk

as@autohusetstormgaard.dk

lc@autohusetstormgaard.dk

tf@autohusetstormgaard.dk




Škoda & Mitsubishi

Ved Faurgården 5B, 4300 Holbæk
Tlf.:  70 230 220  Fax: 5945 1126  
 

Škoda Brandmanager
Škoda Reservedele
Škoda/Mitsubishi Værkfører
Škoda Servicerådgiver
Mitsubishi Reservedele
Mitsubishi Brandmanager 
Bogholder

Claus Madsen
Martin Jensen
Martin Pluszek
Kirstine Rask
Martin Jensen
Claus Madsen 
Lisbeth Müller

70 230 220
70 230 220
70 230 220
70 230 220
70 230 220
70 230 220
70 230 220

claus@autohusetstormgaard.dk
martin@autohusetstormgaard.dk
martinp@autohusetstormgaard.dk
kirstine@autohusetstormgaard.dk
martin@autohusetstormgaard.dk
claus@autohusetstormgaard.dk
lisbeth@autohusetstormgaard.dk




Citroën, Opel , Hyundai & SsangYong

Tåstrup Møllevej 6, 4300 Holbæk
Tlf.:  70 230 220  Fax: 5943 6341
 

Citroën Værkfører 
Citroën Brandmanager
Citroën Salg

Opel Værkfører
Opel Salg
Opel Lager
Opel Support

Hyundai Brandmanager 
Hyundai Værkfører
Hyundai Lager 

Eftermarkedskoordinator
Kontorassistent
 

René Petersen
Jacob Asbjørn 
KennethBjerregård

Søren Agerlund
Erik Mohrsen
Jan Schou
Henrik Andersen

Poul Jørgensen
Claus Jørgensen
Rene Jørgensen

Arne Fogtman
Beth Rasmussen
 

59 45 93 05  
59 45 93 08
59 45 93 04

59 45 93 07 
59 45 93 16   
59 45 93 11
70 230 220

59 45 93 25
59 45 93 23
59 45 93 24

59 45 93 14
59 45 93 00
 

rp@autohusetstormgaard.dk
jas@autohusetstormgaard.dk
kb@autohusetstormgaard.dk

sa@autohusetstormgaard.dk
em@autohusetstormgaard.dk
jsp@autohusetstormgaard.dk
ha@autohusetstormgaard.dk

pj@autohusetstormgaard.dk
cj@autohusetstormgaard.dk
rj@autohusetstormgaard.dk

af@autohusetstormgaard.dk
br@autohusetstormgaard.dk
 




Marketing afdeling

Alt markedsføring administreres af:

AP Reklamebureau
Bødkervej 16, 4300 Holbæk
Tlf.:  5945 8577  5945 8577

Kontaktperson: Lars Hjorth 
Email: lars@aktivpartner.dk